Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Feb  
Gå till nästa månad

v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/2
Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, grundkurs, Pascal, Föreläsning, Mohammad Asadzadeh, MATGRUND, MPENM-1, TKELT-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKTEM-3
09:45
08:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, HB2, Föreläsning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
15:00
13:15
Kommunikationssystem, EA, Föreläsning, TKELT-3, TKTEM-3
15:00
13:15
Kommunikationssystem, EL41, Övning, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/2
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
08:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
17:00
13:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/2
Digital konstruktion, Digitalteknik, HC2, Övning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
09:45
08:00
Teknikhistoria, HC4, Föreläsning, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
09:45
08:00
Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, grundkurs, Pascal, Lektion, Kristin Kirchner, MATGRUND, MPENM-1, TKELT-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKTEM-3
09:45
08:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
08:00
Teknikhistoria, HC4, Föreläsning, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
11:45
10:00
Teknikhistoria, KS41, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
14:00
13:15
Teknikhistoria, KS41, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
15:00
14:15
Digital konstruktion, Digitalteknik, HB2, Föreläsning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
17:00
15:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/2
Teknikhistoria, Vasa5, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
10:45
10:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, EC, Övning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
10:00
Industriell ekonomi, HA3, Föreläsning, F9, TKBIO-3, TKDES-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3
11:45
10:00
Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, grundkurs, Pascal, Föreläsning, Mohammad Asadzadeh, MATGRUND, MPENM-1, TKELT-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKTEM-3
11:45
10:00
Kommunikationssystem, EE, Föreläsning, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
Teknikhistoria, Vasa5, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
11:45
11:00
Teknikhistoria, Vasa4, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
14:00
13:15
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
17:00
13:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/2
Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, grundkurs, Pascal, Föreläsning, Mohammad Asadzadeh, MATGRUND, MPENM-1, TKELT-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKTEM-3
09:45
08:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, HA4, Föreläsning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
10:00
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15
Kommunikationssystem, EL41, Övning, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15

v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/2
Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, grundkurs, Pascal, Föreläsning, Mohammad Asadzadeh, MATGRUND, MPENM-1, TKELT-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKTEM-3
09:45
08:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, HB2, Föreläsning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
15:00
13:15
Kommunikationssystem, EE, Föreläsning, TKELT-3, TKTEM-3
15:00
13:15
Kommunikationssystem, EL41, Övning, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/2
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
08:00
Kandidatarbete vid Data- och informationsteknik, Kandidatarbete vid Data- och informationsteknik, Kandidatarbete vid Tillämpad informationsteknologi, SB-L300, SB-L308, SB-L316, Redovisning, TKAUT-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-3
16:00
09:00
HB4, Föreläsning, Kandidatarbete Fackspråk F2, TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3, TKVOV-3
11:45
10:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
17:00
13:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/3
Digital konstruktion, Digitalteknik, HC2, Övning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
09:45
08:00
Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, grundkurs, Pascal, Lektion, Kristin Kirchner, MATGRUND, MPENM-1, TKELT-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKTEM-3
09:45
08:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
08:00
Teknikhistoria, HC4, Föreläsning, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
11:45
10:00
Teknikhistoria, KS41, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
14:00
13:15
Industriell ekonomi, HA3, Föreläsning, F10, TKBIO-3, TKDES-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3
15:00
13:15
Teknikhistoria, KS41, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
15:00
14:15
Teknikhistoria, KS41, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
16:00
15:15
Digital konstruktion, Digitalteknik, HB2, Föreläsning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
17:00
15:15
Industriell ekonomi, Vasa3, Konsultationstid, TKBIO-3, TKDES-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3
17:00
15:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/3
Teknikhistoria, Vasa5, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
10:45
10:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, EC, Övning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
10:00
Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, grundkurs, Pascal, Föreläsning, Mohammad Asadzadeh, MATGRUND, MPENM-1, TKELT-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKTEM-3
11:45
10:00
Kommunikationssystem, EA, Föreläsning, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
Teknikhistoria, Vasa5, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
11:45
11:00
Teknikhistoria, Vasa5, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
14:00
13:15
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
17:00
13:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/3
Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, Partiella differentialekvationer, grundkurs, Pascal, Föreläsning, Mohammad Asadzadeh, MATGRUND, MPENM-1, TKELT-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKTEM-3
09:45
08:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, HA4, Föreläsning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
10:00
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15
Kommunikationssystem, EL41, Övning, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15

v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/3
Digital konstruktion, Digitalteknik, HB2, Föreläsning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
15:00
13:15
Kommunikationssystem, EA, Föreläsning, TKELT-3, TKTEM-3
15:00
13:15
Kommunikationssystem, EL41, Övning, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/3
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
08:00
HB4, Föreläsning, Kandidatarbete Fackspråk F3, TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3, TKVOV-3
15:00
13:15
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
17:00
13:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/3
Digital konstruktion, Digitalteknik, HC2, Övning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
09:45
08:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
08:00
Teknikhistoria, KS41, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
14:00
13:15
Teknikhistoria, KS41, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
15:00
14:15
Teknikhistoria, KS41, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
16:00
15:15
Digital konstruktion, Digitalteknik, HB2, Föreläsning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
17:00
15:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/3
Kommunikationssystem, EL42, Övning, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
Teknikhistoria, KS31, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
10:45
10:00
Digital konstruktion, Digitalteknik, EC, Övning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
10:00
Kommunikationssystem, EL42, Övning, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
Teknikhistoria, KS31, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
11:45
11:00
Teknikhistoria, Vasa5, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
14:00
13:15
Digital konstruktion, Digitalteknik, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
17:00
13:15
Teknikhistoria, Vasa5, Seminarium, TKDAT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3, TKMAS-3
15:00
14:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/3
Digital konstruktion, Digitalteknik, HA4, Föreläsning, TIDAL-3, TIELL-3, TKDAT-2, TKELT-3, TIELL-3.001
11:45
10:00
Kommunikationssystem, EL42, Övning, TKELT-3, TKTEM-3
15:00
13:15
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15
Kommunikationssystem, EA, Föreläsning, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15

v 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/3
Tentamensperiod 3/Exam days 3
17:00
08:00
v 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/3
Tentamensperiod 3/Exam days 3
17:00
08:00
v 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/3
Tentamensperiod 3/Exam days 3
17:00
08:00
v 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/3
Tentamensperiod 3/Exam days 3
17:00
08:00
v 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/3
Tentamensperiod 3/Exam days 3
17:00
08:00

v 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/3
Digital konstruktion, projektkurs, EL42, Föreläsning, TIDAL-3, TKELT-3, TKITE-3
11:45
10:00
Algoritmer och datastrukturer, Omega, Föreläsning, Uno Holmer, TIDAL-2, TKELT-3, TKIEK-2
15:00
13:15
Mätteknik med miljöinriktning, ES53, Föreläsning, TKELT-3
15:00
13:15
Mätteknik med miljöinriktning, ES53, Föreläsning, TKELT-3
17:00
15:15
v 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/3
Algoritmer och datastrukturer, Omega, Föreläsning, Uno Holmer, TIDAL-2, TKELT-3, TKIEK-2
12:15
10:30
Industrial management, EE, MPEPO-1, TKELT-3
15:00
13:15
Digital konstruktion, projektkurs, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TKELT-3, TKITE-3
17:00
15:15
v 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/3
Vetenskapshistoria, KB, Föreläsning, TKELT-3, TKVOV-3
11:45
09:00
v 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/3
Mätteknik med miljöinriktning, ES53, Föreläsning, TKELT-3
11:45
10:00
Digital konstruktion, projektkurs, EL41, Föreläsning, TIDAL-3, TKELT-3, TKITE-3
15:00
13:15
HB4, Föreläsning, Kandidatarbete Fackspråk F3, TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3, TKVOV-3
15:00
13:15
Digital konstruktion, projektkurs, ED4220, Laboration, TIDAL-3, TKELT-3, TKITE-3
17:00
15:15
v 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/3
Algoritmer och datastrukturer, Omega, Föreläsning, Uno Holmer, TIDAL-2, TKELT-3, TKIEK-2
15:00
13:15

 
Algoritmer och datastrukturer
 
Digital konstruktion
 
Digital konstruktion, projektkurs
 
Industrial management
 
Industriell ekonomi
 
Kandidatarbete vid Tillämpad informationsteknologi
 
Kommunikationssystem
 
Mätteknik med miljöinriktning
 
Partiella differentialekvationer, grundkurs
 
Teknikhistoria
 
Vetenskapshistoria
 
Information