Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Feb  
Gå till nästa månad

v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/2
Linjär algebra, EF, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Objektorienterad programmering, HC3, Föreläsning, TKELT-1
15:00
13:15
Objektorienterad programmering, HC3, Övning, TKELT-1
17:00
15:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/2
Objektorienterad programmering, 3354, ED3582, Datorlaboration, TKELT-1
09:45
08:00
Linjär algebra, EA, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Linjär algebra, ES61, ES62, ES63, Laborationstid, TKELT-1
15:00
13:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/2
Linjär algebra, EL41, EL42, SI, Linjär algebra, TKELT-1
09:45
08:00
Linjär algebra, EE, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Linjär algebra, ES51, ES52, Övning, TKELT-1
15:00
13:15
Objektorienterad programmering, ES62, ES63, Studentledd JAVA, TKELT-1
17:00
15:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/2
Objektorienterad programmering, HC3, Föreläsning, TKELT-1
09:45
08:00
Objektorienterad programmering, 3354, ED3582, Datorlaboration, TKELT-1
11:45
10:00
Linjär algebra, ES52, Övning, TKELT-1
15:00
13:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/2
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15

v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/2
Linjär algebra, EF, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Objektorienterad programmering, HC3, Föreläsning, TKELT-1
15:00
13:15
Objektorienterad programmering, HC3, Övning, TKELT-1
17:00
15:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/2
Objektorienterad programmering, 3354, ED3582, Datorlaboration, TKELT-1
09:45
08:00
Linjär algebra, EA, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Linjär algebra, ES61, ES62, ES63, Laborationstid, TKELT-1
15:00
13:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/3
Linjär algebra, EL41, EL42, SI, Linjär algebra, TKELT-1
09:45
08:00
Linjär algebra, HC1, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Linjär algebra, ES51, ES52, Övning, TKELT-1
15:00
13:15
Objektorienterad programmering, ES62, ES63, Studentledd JAVA, TKELT-1
17:00
15:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/3
Objektorienterad programmering, HC3, Föreläsning, TKELT-1
09:45
08:00
Objektorienterad programmering, 3354, ED3582, Datorlaboration, TKELT-1
11:45
10:00
Linjär algebra, ES52, Övning, TKELT-1
15:00
13:15
v 9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/3
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15

v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/3
Linjär algebra, EF, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/3
Objektorienterad programmering, 3354, ED3582, Datorlaboration, TKELT-1
09:45
08:00
Linjär algebra, EA, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Linjär algebra, ES62, ES63, Laboration, TKELT-1
15:00
13:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/3
Linjär algebra, EL41, EL42, SI, Linjär algebra, TKELT-1
09:45
08:00
Linjär algebra, HC2, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Linjär algebra, ES51, ES52, Övning, TKELT-1
15:00
13:15
Objektorienterad programmering, ES62, ES63, Studentledd JAVA, TKELT-1
17:00
15:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/3
Objektorienterad programmering, HC3, Föreläsning, TKELT-1
09:45
08:00
Objektorienterad programmering, 3354, ED3582, Datorlaboration, TKELT-1
11:45
10:00
Linjär algebra, ES52, Övning, TKELT-1
15:00
13:15
Linjär algebra, ES61, ES62, ES63, Matlab, TKELT-1
17:00
15:15
v 10 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/3
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15

v 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/3
Tentamensperiod 3/Exam days 3
17:00
08:00
v 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/3
Tentamensperiod 3/Exam days 3
17:00
08:00
v 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/3
Tentamensperiod 3/Exam days 3
17:00
08:00
v 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/3
Tentamensperiod 3/Exam days 3
17:00
08:00
v 11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/3
Tentamensperiod 3/Exam days 3
17:00
08:00

v 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/3
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, HC3, Föreläsning, TKELT-1
15:00
13:15
v 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/3
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Fysik, KE, Storgruppsövning, Gustav Åvall, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
13:15
Fysik, FL62, FL63, FL64, Räknestuga, Christopher Linderälv, Gustav Åvall, Unni Engedahl, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
15:15
v 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/3
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
13:15
v 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/3
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
09:45
08:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, ED4225, Simulering, Grupp A, TKELT-1
16:00
13:15
v 12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/3
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp B, TKELT-1
16:00
13:15
Grundläggande datorteknik, ED4225, Simulering, Grupp C, TKELT-1
16:00
13:15

 
Fysik
 
Grundläggande datorteknik
 
Linjär algebra
 
Linjär algebra
 
Objektorienterad programmering
 
Information