Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Apr  
Gå till nästa månad

v 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/4
Annandag påsk/Whit Monday
00:00
00:00
v 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/4
Självstudier/ Self studies
00:00
00:00
v 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/4
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:30
10:00
Fysik, KG33, KG55, KG56, SB-G501, SB-G502, SB-G503, SB-G505, SB-G506, SB-G512, SB-G514, Dugga, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
12:00
Fysik, SB-G401, SB-G402, SB-G403, SB-G404, SB-G405, SB-G406, SB-G407, SB-G410, SB-G411, SB-G412, SB-G413, SB-G414, Övrigt, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
12:00
v 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/4
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Fysik, F7302, O2, Nils Odebo Länk, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
13:15
v 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/4
Fysik, F7302, O2, Jakob Welander, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
08:00
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15
Fysik, F7302, O2, Nils Odebo Länk, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
13:15

v 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/4
v 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/4
Grundläggande datorteknik, ES63, Simulering, Grupp A, TKELT-1
09:45
08:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, EB, Föreläsning, TKELT-1
15:00
13:15
v 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/4
Grundläggande datorteknik, ES61, Simulering, Grupp B, TKELT-1
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, ES61, Simulering, Grupp C, TKELT-1
17:00
15:15
v 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/4
Grundläggande datorteknik, HC3, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKELT-1
17:00
13:15
Fysik, F7302, O2, Simon Lindberg, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
13:15
v 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/4
Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKELT-1
11:45
08:00
Fysik, F7302, O2, Nils Odebo Länk, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
08:00
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKELT-1
17:00
13:15
Fysik, F7302, O2, Simon Lindberg, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
13:15

v 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/5
Första maj
00:00
00:00
v 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/5
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Fysik, KE, Storgruppsövning, Gustav Åvall, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
13:15
Fysik, FL62, FL63, FL64, Räknestuga, Christopher Linderälv, Gustav Åvall, Unni Engedahl, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
15:15
v 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/5
Grundläggande datorteknik, ES63, Simulering, Grupp B, TKELT-1
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
13:15
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
17:00
15:15
v 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/5
Grundläggande datorteknik, HC1, Föreläsning, TKELT-1
09:45
08:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, ES61, Simulering, Grupp A, TKELT-1
15:00
13:15
Fysik, F7302, O2, Simon Lindberg, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
13:15
v 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/5
Fysik, F7302, O2, Simon Lindberg, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
08:00
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15
Fysik, F7302, O2, Nils Odebo Länk, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
13:15

v 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/5
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, HC3, Föreläsning, TKELT-1
15:00
13:15
v 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/5
Grundläggande datorteknik, ES63, Simulering, Grupp A, TKELT-1
09:45
08:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Fysik, KE, Storgruppsövning, Gustav Åvall, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
13:15
Fysik, FL62, FL63, FL64, Räknestuga, Christopher Linderälv, Gustav Åvall, Unni Engedahl, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
15:15
v 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/5
Grundläggande datorteknik, ES61, Simulering, Grupp B, TKELT-1
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Fysik, SB-G401, SB-G402, SB-G403, SB-G404, SB-G405, SB-G406, SB-G410, SB-G411, SB-G412, SB-G413, SB-G414, Övrigt, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
12:00
Fysik, SB-G501, SB-G502, SB-G503, SB-G505, SB-G506, SB-G511, SB-G512, SB-G513, SB-G514, Övrigt, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
12:00
Grundläggande datorteknik, ES61, Simulering, Grupp C, TKELT-1
17:00
15:15
v 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/5
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
09:45
08:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, ED4225, Laborationstid, Grupp A, TKELT-1
17:00
13:15
Fysik, F7302, O2, Nils Odebo Länk, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
13:15
v 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/5
Grundläggande datorteknik, ED4225, Laborationstid, Grupp B, TKELT-1
11:45
08:00
Fysik, F7302, O2, Jakob Welander, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
08:00
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, ED4225, Laborationstid, Grupp C, TKELT-1
17:00
13:15
Fysik, F7302, O2, Nils Odebo Länk, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
13:15

v 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/5
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, HC3, Föreläsning, TKELT-1
15:00
13:15
v 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/5
Grundläggande datorteknik, ES63, Simulering, Grupp A, TKELT-1
09:45
08:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Fysik, KE, Storgruppsövning, Gustav Åvall, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
13:15
Fysik, FL62, FL63, FL64, Räknestuga, Christopher Linderälv, Gustav Åvall, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
15:15
v 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/5
Grundläggande datorteknik, ES63, Simulering, Grupp B, TKELT-1
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
11:45
10:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
13:15
Grundläggande datorteknik, ES63, Simulering, Grupp C, TKELT-1
17:00
15:15
v 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/5
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
09:45
08:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, ED4225, Laborationstid, Grupp A, TKELT-1
17:00
13:15
Fysik, F7302, O2, Nils Odebo Länk, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
13:15
v 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/5
Grundläggande datorteknik, ED4225, Laborationstid, Grupp B, TKELT-1
11:45
08:00
Fysik, F7302, O2, Simon Lindberg, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
08:00
Kursvärdering, TKDAT-1, TKDAT-2, TKDAT-3, TKELT-1, TKELT-2, TKELT-3, TKITE-1, TKITE-2, TKITE-3
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, ED4225, Laborationstid, Grupp C, TKELT-1
17:00
13:15
Fysik, F7302, O2, Nils Odebo Länk, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
13:15

v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/5
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, HC3, Föreläsning, TKELT-1
15:00
13:15
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/5
Grundläggande datorteknik, HC2, Föreläsning, TKELT-1
09:45
08:00
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
11:45
10:00
Fysik, KE, Storgruppsövning, Gustav Åvall, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
13:15
Fysik, FL62, FL63, FL64, Räknestuga, Christopher Linderälv, Gustav Åvall, Unni Engedahl, TKELT-1, TKKMT-1
17:00
15:15
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/5
Fysik, KE, Föreläsning, Anders Hellman, TKELT-1, TKKMT-1
15:00
13:15
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/5
Kristi himmelsfärdsdag
00:00
00:00
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/5
Självstudier/Self studies
00:00
00:00

  Ändrade inom de senaste 7 dagarna.

 
Fysik
 
Grundläggande datorteknik
 
Information