Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Apr  
Gå till nästa månad

v 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/3
Medicinska bildsystem, SB-L208, Föreläsning, MPBME-1, MPBME-2
17:00
13:15
v 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/3
eHälsa, EB, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
v 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/3
Tissue engineering II, FL41, Groupmeeting, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
Tissue engineering II, FL41, Groupmeeting, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
15:00
13:15
v 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/3
Medicinska bildsystem, SB-L208, Föreläsning, MPBME-1, MPBME-2
11:45
08:00
eHälsa, EC, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
v 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/3

v 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/4
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
09:45
08:00
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
Medicinska bildsystem, SB-L216, Föreläsning, MPBME-1, MPBME-2
17:00
13:15
v 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/4
eHälsa, EB, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
v 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/4
Tissue engineering II, FL41, Article review session, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
Tissue engineering II, FL41, Article review session, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
15:00
13:15
v 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/4
Medicinska bildsystem, SB-L208, Föreläsning, MPBME-1, MPBME-2
11:45
08:00
eHälsa, EC, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
v 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/4

v 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/4
Omtentamensperiod/Re-exams days
00:00
00:00
v 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/4
Omtentamensperiod/Re-exams days
00:00
00:00
v 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/4
Omtentamensperiod/Re-exams days
00:00
00:00
v 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/4
Självstudier/ Self studies
00:00
00:00
v 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/4
Långfredag/Good Friday
00:00
00:00

v 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/4
Annandag påsk/Whit Monday
00:00
00:00
v 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/4
Självstudier/ Self studies
00:00
00:00
v 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/4
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
15:00
13:15
v 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/4
Medicinska bildsystem, SB-D209, Datorlaboration, MPBME-1, MPBME-2
11:45
08:00
v 16 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/4

v 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/4
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
09:45
08:00
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Stellan Welin, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
Medicinska bildsystem, SB-L208, Föreläsning, MPBME-1, MPBME-2
17:00
13:15
v 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/4
eHälsa, EB, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
v 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/4
v 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/4
Medicinska bildsystem, SB-L208, Föreläsning, MPBME-1, MPBME-2
11:45
08:00
eHälsa, EC, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
16:00
13:15
v 17 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/4

v 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/5
Första maj
00:00
00:00
v 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/5
eHälsa, EB, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
Entreprenörskapsdagen, RunAn
20:00
15:15
v 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/5
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Gäst, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
10:45
10:00
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
11:00
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Goditha Premaratne, Sahlgrenska, Gäst, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
15:00
13:15
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Helena Barreto-Henriksson, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
17:00
15:15
v 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/5
Medicinska bildsystem, SB-D209, Datorlaboration, MPBME-1, MPBME-2
11:45
08:00
eHälsa, EB, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
v 18 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/5

v 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/5
Tissue engineering II, FL41, Article review session, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
09:45
08:00
Tissue engineering II, FL41, Article review session, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
Medicinska bildsystem, SB-L208, Föreläsning, MPBME-1, MPBME-2
17:00
13:15
v 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/5
eHälsa, EB, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
v 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/5
Tissue engineering II, FL41, Artice review session, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
Tissue engineering II, FL41, Article review session, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
15:00
13:15
v 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/5
Medicinska bildsystem, SB-L208, Föreläsning, MPBME-1, MPBME-2
11:45
08:00
eHälsa, EC, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
v 19 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/5

v 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/5
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Caroline Beck Adiels, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
09:45
08:00
Tissue engineering II, FL63, Föreläsning, Caroline Beck Adiels, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
Medicinska bildsystem, SB-L208, Föreläsning, MPBME-1, MPBME-2
17:00
13:15
v 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/5
eHälsa, EB, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
v 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/5
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Alexander Kvist Astra Zeneca, Gäst, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
Tissue engineering II, Studiebesök, Stud.besök på Astra Zeneca, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
15:00
13:15
Tissue engineering II, Studiebesök, Stud.besök på Astra Zeneca, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
17:00
15:15
v 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/5
Medicinska bildsystem, SB-L208, Föreläsning, MPBME-1, MPBME-2
11:45
08:00
eHälsa, EC, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
15:00
13:15
v 20 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/5

v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/5
Tissue engineering II, FL41, Föreläsning, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
09:45
08:00
Tissue engineering II, FL51, Föreläsning, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
eHälsa, MB, Föreläsning, MPBME-1, MPCOM-1
17:00
13:15
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/5
Medicinska bildsystem, Studiebesök, Sahlgrenska, MPBME-1, MPBME-2
12:00
11:00
Medicinska bildsystem, Studiebesök, Sahlgrenska, MPBME-1, MPBME-2
16:00
13:00
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/5
Tissue engineering II, FL41, Proj presentation, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
11:45
10:00
Tissue engineering II, FL41, Proj presentation, Julie Gold, MPBIO-1, MPBIO-2, MPBME-1, MPBME-2
15:00
13:15
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/5
Kristi himmelsfärdsdag
00:00
00:00
v 21 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/5
Självstudier/Self studies
00:00
00:00

  Ändrade inom de senaste 7 dagarna.

 
Medicinska bildsystem
 
Tissue engineering II
 
eHälsa
 
Information