Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 13  
Gå till nästa vecka

Tid Lokal Kurs Undervisningstyp Lärare Kommentar
08:30 - 12:00 G12 Projektarbete Sofia och Hanna
08:30 - 11:00 Konferensrum 2 (tidigare K3) Ledningsgrupp Petra Löfgren
08:30 - 09:45 Konferensrum 4 Möte Claudia Fahlke
09:00 - 13:00 G10 Grupparbete
09:00 - 11:45 G11 Grupparbete Maja och Lisa, Studentfirman
09:00 - 13:00 G9 Grupparbete Elin
09:00 - 10:00 Konferensrum 1 Möte Cecilia J Bergstad EPU
09:00 - 13:00 Konferensrum 5 Möte
09:00 - 17:00 TV1 Datainsamling
09:00 - 17:00 TV2 Datainsamling
09:00 - 17:00 TV4 Datainsamling
09:15 - 12:00 F2h PPHT15 Psykologprogrammet, PM1610. Kurs 10: Personlighetspsykologi Föreläsning Elisabeth Punzi Psykodynamiskt perspektiv
09:15 - 12:00 F3h PPVT15 Psykologprogrammet, PM1612. Kurs 12: Utredning och åtgärder avseende individen Föreläsning Karin Grip Kognitiv och socioemotionell bedömning samt planering av utredning
09:15 - 12:00 F5 PPHT16 Psykologprogrammet , PM1605. Kurs 5: Gruppsykologi Föreläsning Karin Allard Strukturella faktorer
09:15 - 10:00 F6 PX1200. Psykologi: Fortsättningskurs Föreläsning Amelie Gamble Välbefinnande och hälsa
09:15 - 12:00 F7 PPHT13 Psykologprogrammet, PM2616. Kurs 16: Psykoterapi Föreläsning
09:15 - 12:00 F8 PPVT14 Psykologprogrammet, PM2616. Kurs 16: Psykoterapi Föreläsning Annika Björnsdotter
09:15 - 12:00 L1 PPVT16 Psykologprogrammmet, PM1608. Kurs 8: Kognitiv psykologi Laboration, Obligatoriskt Ulf Dahlstrand
10:15 - 12:00 G1, G2, G3, G4, G5, G6, G7, G8 PX1200. Psykologi: Fortsättningskurs Föreläsning Amelie Gamble Övning 2
11:30 - 13:15 Konferensrum 6 Möte Olof Wrede CGM - Psykologen
11:45 - 13:15 G11 Projektarbete PS18
11:45 - 13:00 Konferensrum 1 Möte Boo Johansson ADA-Gero lunchmöte
12:00 - 14:00 G2 Möte Psykrådet
12:15 - 16:00 G1 Arbete Anton
12:15 - 14:00 G7 Arbete
12:45 - 15:00 G3 Arbete Studenter
13:00 - 17:00 G10 Grupparbete
13:00 - 14:00 G12 Grupparbete Firman, PPVT13
13:00 - 16:45 G8 Grupparbete Alva, ppht12
13:00 - 17:00 G9 Grupparbete Elin
13:00 - 15:00 Konferensrum 5 Handledning Therese Skoog Kapetanovic et al
13:15 - 16:00 F2h PPHT15 Psykologprogrammet, PM1610. Kurs 10: Personlighetspsykologi Föreläsning Elisabeth Punzi Psykodynamiskt perspektiv
13:15 - 16:00 F3h Mastersprogram i samhällspsykologi Termin 2, PC2137. Psykologi, bedömning och beslutsfattande Föreläsning Carl Martin Allwood Individuellt beslutsfattande 4
13:15 - 15:00 F5 PX1160. Rättspsykologi Föreläsning Sofia Calderon Polispsykologi
13:15 - 16:00 F7 PPVT15 Psykologprogrammet, PM1612. Kurs 12: Utredning och åtgärder avseende individen Föreläsning Karin Grip Kognitiv och socioemotionell bedömning samt planering av utredning
13:15 - 15:00 G11 Grupparbete Maja och Lisa, Studentfirman
13:15 - 16:00 L1 PPVT16 Psykologprogrammmet, PM1608. Kurs 8: Kognitiv psykologi Laboration, Obligatoriskt Ulf Dahlstrand
13:30 - 15:00 Konferensrum 4 Möte Niklas Rydbo
13:45 - 16:00 Konferensrum 3 (S1 på kliniken) Möte Rosalie Säregård
14:00 - 16:00 G7 Arbete
09:00 - 13:00 G3 Grupparbete Elin
09:30 - 12:30 G9 Grupparbete Patrixgäng
13:00 - 17:00 G3 Grupparbete Elin
13:30 - 15:30 G9 Grupparbete Patrixgäng

  Ändrad senaste dygnet.

   
Avbokning




Hämta nästa sida