Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 13  
Gå till nästa vecka

v 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 27/3
TDDI22
SU15/16
Laboration
Pontus Haglund
DI1
Grupp A
12:00
10:15
TDDI22
SU17/18
Laboration
John Litborn
DI1
Grupp B
12:00
10:15
TDDD80
SU15/16
Laboration
Rita Kovordanyi
Sahand Sadjadee
U1
Grupp A
Grupp B
A4 Sensorer
15:00
13:15
TDDD95
SU04
Laboration
Henrik Adolfsson
17:00
13:15
TDDE05
SU14
Laboration
Cyrille Berger
17:00
13:15
TDDD11
SU12
SU13
SU15/16
SU17/18
Laboration
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp B
17:00
15:15
TDDD12
SU00
SU01
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp A
17:00
15:15
TDDD12
SU02
SU03
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp B
17:00
15:15
TDDD12
SU10
SU11
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp C
17:00
15:15
TDDD11
SU12
SU13
SU15/16
SU17/18
Laboration
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp A
19:00
17:15
TDDD74
SU00
SU01
Laboration
TB2
Grupp A
Grupp B
19:00
17:15
v 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 28/3
TDDD48
SU00
SU01
Laboration
Mikael Nilsson
CS1
DAV1
10:00
08:15
729A85
TDDD78
PC3
PC4
PC5
Laboration
Mariusz Wzorek
D1
DY
10:00
08:15
TDDC74
SU02
SU03
Laboration
Anders Märak Leffler
Joel Hurri Nilsson
Y1.a
10:00
08:15
TDDC74
SU10
SU11
Laboration
Simon Jönsson
Sven Engström
Y1.b
10:00
08:15
TDDC74
SU12
SU13
Laboration
Carl Ekman
Sebastian Fridell
Y1.c
10:00
08:15
TDDC74
SU15/16
Laboration
Jens Grundmark
William Thelin
MED1
10:00
08:15
TDDC74
SU17/18
Laboration
Carl Valjus
Jonas Wallgren
MAT1
Yi1
10:00
08:15
TDDA69
SU02
SU03
Laboration
Anders Märak Leffler
IP3
12:00
10:15
TDDC74
SU17/18
Laboration
Anders Märak Leffler
MAT1
MED1
Y1
Yi1
Frågestund (se kursmail)
13:00
12:15
729G75
SU15/16
Eget arbete
Evelina Rennes
Jody Foo
KOGVET1
15:00
13:15
TDIU16
SU12
SU13
SU14
Laboration
Anton Sundblad
Filip Strömbäck
DI2
15:00
13:15
TDIU16
SU12
SU13
SU14
Laboration
Anton Sundblad
Filip Strömbäck
DI2
17:00
15:15
TDDD11
SU12
SU13
SU15/16
SU17/18
Laboration
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp B
19:00
17:15
TDDD12
SU00
SU01
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp A
19:00
17:15
TDDD12
SU02
SU03
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp B
19:00
17:15
TDDD12
SU10
SU11
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp C
19:00
17:15
v 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 29/3
TDDD11
SU12
SU13
SU15/16
SU17/18
Laboration
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp A
10:00
08:15
TDDD80
SU00
SU01
U1
Grupp A
Grupp B
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
10:00
08:15
TDDC74
SU02
SU03
Laboration
Anders Märak Leffler
Joel Hurri Nilsson
Y1.a
10:00
08:15
TDDC74
SU10
SU11
Laboration
Carl Ekman
Sebastian Fridell
Y1.c
10:00
08:15
729A85
TDDD78
SU15/16
Laboration
Mikael Nilsson
U1
12:00
10:15
729A85
TDDD78
SU17/18
Laboration
Piotr Rudol
D1
DZ
12:00
10:15
TDDA69
SU02
SU03
Laboration
Anders Märak Leffler
IP3
12:00
10:15
TDDD93
SU15/16
Laboration
Vengatanathan Krishnamoorthi
U2
15:00
13:15
TDDI11
SU00
SU01
Laboration
Rouhollah Mahfouzi
DI2
EL2
15:00
13:15
TDDI11
SU02
SU03
Laboration
Fredrik Selleby
DI2
EL2
15:00
13:15
v 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 30/3
732G12
PC1
Datortenta
13:15
08:00
TDIU16
SU12
SU13
SU14
Laboration
Anton Sundblad
Filip Strömbäck
DI2
Deadline 1
10:00
08:15
TDDI22
SU15/16
Laboration
Pontus Haglund
DI1
Grupp A
10:00
08:15
TDDI22
SU17/18
Laboration
John Litborn
DI1
Grupp B
10:00
08:15
729G75
SU10
SU11
Eget arbete
Evelina Rennes
Jody Foo
KOGVET1
10:00
08:15
729A85
TDDD78
PC3
PC4
PC5
Laboration
Dennis Ljung
D1
DX
15:00
13:15
732G25
PC1
PC2
Datalaboration
Ann-Charlotte Hallberg
Laboration 1: Livslängdstabell
15:00
13:15
TDDC74
SU04
SU10
SU11
SU12
SU13
SU14
SU17/18
Laboration
MAT1
MED1
Y1
Yi1
Salar bokade för eget arbete. Lärarlöst tillfälle.
15:00
13:15
TDDD80
SU15/16
U1
Grupp A
Grupp B
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
17:00
13:15
TDDD48
SU00
SU01
Laboration
Mikael Nilsson
CS1
DAV1
17:00
15:15
TDDC74
SU04
SU10
SU11
SU12
SU13
SU14
SU17/18
Laboration
MAT1
MED1
Y1
Yi1
Salar bokade för eget arbete. Lärarlöst tillfälle.
17:00
15:15
732G70
PC2
PC3
PC4
PC5
Datalaboration
732G70.b
Labb 1, grupp B.
17:00
15:15
v 13 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 31/3
TDDD93
SU15/16
Laboration
Vengatanathan Krishnamoorthi
U2
10:00
08:15
TDDI11
SU00
SU01
Laboration
Rouhollah Mahfouzi
DI2
EL2
10:00
08:15
TDDI11
SU02
SU03
Laboration
Fredrik Selleby
DI2
EL2
10:00
08:15
732G70
PC2
PC3
PC4
PC5
Datalaboration
732G70.a
Labb 1, grupp A.
10:00
08:15
729A85
TDDD78
SU15/16
Laboration
Mikael Nilsson
U1
12:00
10:15
729A85
TDDD78
SU17/18
Laboration
Piotr Rudol
D1
DZ
12:00
10:15
TDDC74
SU10
SU11
Laboration
Simon Jönsson
Sven Engström
Y1.b
12:00
10:15
TDDC74
SU12
SU13
Laboration
Carl Ekman
Sebastian Fridell
Y1.c
12:00
10:15
TDDC74
SU00
SU01
Laboration
Jens Grundmark
William Thelin
MED1
12:00
10:15
TDDD11
SU12
SU13
SU14
Laboration
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp A
guld
15:00
13:15
TDDD38
SU15/16
Laboration
CS1
DAV1
SY1
15:00
13:15
TDDD80
SU17/18
Inlämning
Laboration
Rita Kovordanyi
Sahand Sadjadee
U1
Grupp A
Grupp B
A4 Sensorer
Demo och inlämning av labb A4 Sensorer
15:00
13:15
TDDD12
SU00
SU01
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp A
15:00
13:15
TDDD12
SU02
SU03
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp B
15:00
13:15
TDDD12
SU10
SU11
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp C
15:00
13:15
NDAB02
PC4
PC5
Laboration
Bertil Wegmann
BIO2
KB2nv
PRO1
Grupp B
17:00
15:15

v 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 3/4
TDDD93
SU15/16
Laboration
Vengatanathan Krishnamoorthi
U2
10:00
08:15
TDDD12
SU15/16
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp C
15:00
13:15
TDDD12
SU02
SU03
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp B
15:00
13:15
TDDD12
SU00
SU01
Laboration
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp A
15:00
13:15
TDDD95
SU04
Laboration
Henrik Adolfsson
17:00
13:15
TDDE05
SU10
Laboration
Cyrille Berger
17:00
13:15
TDDD11
SU12
SU13
SU14
Laboration
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp B
guld
17:00
13:15
TDDD74
SU00
SU01
Laboration
TB2
Grupp A
Grupp B
17:00
15:15
TDDD80
SU15/16
Laboration
Rita Kovordanyi
Sahand Sadjadee
U1
Grupp A
Grupp B
Proj: fortsatt app-kodning
17:00
15:15
TDDC74
SU17/18
Laboration
Carl Valjus
Jonas Wallgren
MAT1
Yi1
17:00
15:15
TDDD11
SU12
SU13
SU14
Laboration
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp A
guld
19:00
17:15
v 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 4/4
TDDD48
SU00
SU01
Laboration
Mikael Nilsson
CS1
DAV1
10:00
08:15
TDDI22
SU15/16
Seminarium
Klas Arvidsson
Pontus Haglund
DI1
Grupp A
12:00
08:15
TDDI22
SU17/18
Seminarium
Eric Elfving
John Litborn
DI1
Grupp B
12:00
08:15
TDDD74
SU00
SU01
Laboration
TB2
Grupp A
Grupp B
12:00
10:15
729G75
SU15/16
Eget arbete
Evelina Rennes
Jody Foo
KOGVET1
15:00
13:15
732G25
PC1
PC2
Datalaboration
Ann-Charlotte Hallberg
Labboration 2: Befolkningsprojektion
15:00
13:15
TDDC78
SU00
SU01
SU02
SU03
Laboration
August Ernstsson
Lu Li
CS1
DAV1
ELE1
MMAT1
17:00
15:15
TDDD11
SU12
SU13
SU14
Laboration
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp B
guld
19:00
17:15
v 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 5/4
TDDD11
SU12
SU13
SU14
Laboration
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp A
guld
10:00
08:15
TDDD80
SU17/18
Laboration
Rita Kovordanyi
Sahand Sadjadee
U1
Grupp A
Grupp B
Uppsamling, slutredovisning av labbar
10:00
08:15
TDDC74
SU00
SU01
Laboration
Carl Valjus
Jonas Wallgren
MAT1
Yi1
10:00
08:15
729A85
TDDD78
PC1
PC2
PC3
PC4
PC5
Laboration
Dennis Ljung
Mariusz Wzorek
D1
DX och DY
12:00
10:15
TDDC74
SU02
SU03
Laboration
Anders Märak Leffler
Joel Hurri Nilsson
Y1.a
12:00
10:15
TDDC74
SU10
SU11
Laboration
Simon Jönsson
Sven Engström
Y1.b
12:00
10:15
TDDC74
SU12
SU13
Laboration
Carl Ekman
Sebastian Fridell
Y1.c
12:00
10:15
TDDC74
SU15/16
Laboration
Andreas Norrstig
Jens Grundmark
William Thelin
MED1
12:00
10:15
TDDD93
SU10
SU11
Laboration
Vengatanathan Krishnamoorthi
U2
15:00
13:15
TDDI11
SU00
SU01
Laboration
Rouhollah Mahfouzi
DI2
EL2
15:00
13:15
TDDI11
SU02
SU03
Laboration
Fredrik Selleby
DI2
EL2
15:00
13:15
732A91
TDDE07
SU15/16
SU17/18
Laboration
17:00
13:15
v 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 6/4
TDIU16
SU12
SU13
SU14
Laboration
Anton Sundblad
Filip Strömbäck
DI2
10:00
08:15
TDDI22
SU15/16
Laboration
Pontus Haglund
DI1
Grupp A
Första deadline för laboration listan
10:00
08:15
TDDI22
SU17/18
Laboration
John Litborn
DI1
Grupp B
Första deadline för laboration listan
10:00
08:15
729G75
SU10
SU11
Redovisning
Evelina Rennes
Jody Foo
KOGVET1
Redovisning av Temauppgift.
10:00
08:15
729A85
TDDD78
SU15/16
Laboration
Mikael Nilsson
U1
12:00
10:15
732G70
PC2
PC3
PC4
PC5
Datalaboration
732G70.a
Labb 2, grupp A.
12:00
10:15
732G70
PC2
PC3
PC4
PC5
Datalaboration
732G70.b
Labb 2, grupp B.
15:00
13:15
TDDD05
SU02
SU03
SU04
Laboration
CS1
DAV1
17:00
13:15
TDDC74
SU12
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
Dugga
MAT1
MED1
Y1
Yi1
Anmälan i studentportalen
16:00
14:00
TDDD48
SU00
SU01
Laboration
Mikael Nilsson
CS1
DAV1
17:00
15:15
TDDC74
SU10
SU11
SU12
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
Dugga
MAT1
MED1
Y1
Yi1
Anmälan i studentportalen
19:00
17:00
v 14 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 7/4
TDDI11
SU00
SU01
Laboration
Rouhollah Mahfouzi
DI2
EL2
10:00
08:15
TDDI11
SU02
SU03
Laboration
Fredrik Selleby
DI2
EL2
10:00
08:15
TDDD48
SU00
SU01
Laboration
Mikael Nilsson
CS1
DAV1
12:00
10:15
TDDD38
SU10
SU11
Laboration
CS1
DAV1
SY1
12:00
10:15
729A85
TDDD78
SU17/18
Laboration
Piotr Rudol
D1
DZ
12:00
10:15
TDDD80
SU15/16
Laboration
Rita Kovordanyi
Sahand Sadjadee
U1
Grupp A
Grupp B
Uppsamling, slutredovisning av labbar
12:00
10:15
TDDA69
SU02
SU03
Laboration
Anders Märak Leffler
IP3
12:00
10:15
TDDD11
SU10
SU11
SU12
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
Projekt
FyN2
I1
Ii1
15:00
13:15
TDDD74
SU00
SU01
Laboration
TB2
Grupp A
Grupp B
15:00
13:15
TDDC74
SU00
SU01
Laboration
Carl Valjus
Jonas Wallgren
MAT1
Yi1
17:00
15:15

v 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 10/4
TDIU16
SU12
SU13
SU14
Laboration
Anton Sundblad
Filip Strömbäck
DI2
12:00
10:15
TDDD38
SU10
SU11
Laboration
CS1
DAV1
SY1
12:00
10:15
TDDI22
SU15/16
Laboration
Pontus Haglund
DI1
Grupp A
12:00
10:15
TDDI22
SU17/18
Laboration
John Litborn
DI1
Grupp B
12:00
10:15
TDDC74
SU00
SU01
Laboration
Simon Jönsson
Sven Engström
Y1.b
12:00
10:15
TDDD11
SU12
SU13
SU15/16
SU17/18
Laboration
Redovisning
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp A
15:00
13:15
TDDD95
SU04
Laboration
Henrik Adolfsson
17:00
13:15
TDDE05
SU14
Laboration
Cyrille Berger
17:00
13:15
729G09
SU00
SU11
Laboration
Robin Kurtz
KOGVET1
Introduktion till laboration 1 (inlämningsdatum: 2017-04-13)
17:00
13:15
TDDD11
SU12
SU13
SU15/16
SU17/18
Laboration
Redovisning
Alexander Johansson
August Fundin Bengtsson
Christopher Omberg
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Malin Eklund Aspelin
Oskar Holmström
Viktor Olsson
FyN2
I1
Ii1
Grupp B
17:00
15:15
TDDC74
SU01
SU02
Laboration
Carl Ekman
Sebastian Fridell
Y1.c
17:00
15:15
v 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 11/4
TDDD48
SU00
SU01
Laboration
Mikael Nilsson
CS1
DAV1
10:00
08:15
729A85
TDDD78
PC1
PC2
PC3
PC4
PC5
Laboration
Dennis Ljung
Mariusz Wzorek
D1
DX och DY
10:00
08:15
TDDI11
SU02
SU03
Laboration
Fredrik Selleby
DI2
EL2
12:00
10:15
TDIU16
SU12
SU13
SU14
Laboration
Anton Sundblad
Filip Strömbäck
DI2
15:00
13:15
732G25
PC3
PC4
Datalaboration
Ann-Charlotte Hallberg
Laboration 3: Dödsrisker
15:00
13:15
TDDC74
SU10
SU11
Laboration
Andreas Norrstig
Jens Grundmark
William Thelin
MED1
15:00
13:15
NDAB02
PC1
PC2
Laboration
Bertil Wegmann
BIO2
KB2nv
PRO1
Grupp B
15:00
13:15
TDDC78
SU00
SU01
SU02
SU03
Laboration
August Ernstsson
Lu Li
CS1
DAV1
ELE1
MMAT1
17:00
13:15
TDDI22
SU15/16
Laboration
Pontus Haglund
DI1
Grupp A
Andra deadline för laboration listan
17:00
13:15
TDDI22
SU17/18
Laboration
John Litborn
DI1
Grupp B
Andra deadline för laboration listan
17:00
13:15
TDIU16
SU12
SU13
SU14
Laboration
Anton Sundblad
Filip Strömbäck
DI2
17:00
15:15
TDDC74
SU10
SU11
Laboration
Carl Valjus
Jonas Wallgren
MAT1
Yi1
17:00
15:15
NDAB02
PC1
PC2
Laboration
Bertil Wegmann
BIO2
KB2nv
PRO1
Grupp A
17:00
15:15
v 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 12/4
TDDD11
SU10
SU11
SU12
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
Projekt
FyN2
I1
Ii1
10:00
08:15
729A85
TDDD78
SU15/16
Laboration
Mikael Nilsson
U1
12:00
10:15
729A85
TDDD78
SU17/18
Laboration
Piotr Rudol
D1
DZ
12:00
10:15
TDDA69
SU02
SU03
Laboration
Anders Märak Leffler
IP3
12:00
10:15
TDDI11
SU00
SU01
Laboration
Rouhollah Mahfouzi
DI2
EL2
15:00
13:15
TDDI11
SU02
SU03
Laboration
Fredrik Selleby
DI2
EL2
15:00
13:15
729G09
SU17/18
Laboration
Robin Kurtz
KOGVET1
Laboration 1 (inlämningsdatum: 2017-04-13)
17:00
13:15
TDDD93
SU15/16
Laboration
Vengatanathan Krishnamoorthi
U2
17:00
15:15
TDDI11
SU00
SU01
Laboration
Rouhollah Mahfouzi
DI2
EL2
17:00
15:15
TDDC74
SU10
SU11
Laboration
Anders Märak Leffler
Joel Hurri Nilsson
Y1.a
17:00
15:15
v 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 13/4
v 15 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 14/4

  Ändrade inom de senaste 7 dagarna.